(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

VANDOREN

Виводити по Сортувати за ціною 1234567 ... 12>>

За брендами

За ЦінамиЗагвинчування - широко відома французька компанія по виробництву кларнетів, саксофонів, а також тростин і мундштуків для цих інструментів. Офіс розміщений за адресою rueLepic 56 р. в Париж.
Эженван Дорен, заснував фірму, грав в оркестрі відомого паризького театру " Гранд-Опера. Його інструментом був малий кларнет, одна сам Ежен спершу почав виготовляти власні тростини, що відрізнявся своєю якістю. Багаторічний досвід роботи, яка почалася в кімнаті власної квартири, а з 1905 року і окремому будинку, дозволяв створювати не тільки власні деталі інструментів, але і навчити інших людей. Його син, Робі рван Дорен, продовжив справу свого батька. Саме завдяки старанній праці і таланту тростини Загвинчування стали відомими за межами Франції.
Тростини для кларнета Загвинчування користуються такою популярністю в силі найвищої якості, де похибки не досягають і тисячних часток міліметра, а також невеликою вартістю. Тростини для альт саксофона Загвинчування можна назвати одними і кращих на ринку. Дуже тонкий кінчик палиці і врівноважена потужна пружина дозволяє досягти дуже виразного і чистого звуку. Крім того, тростини цієї фірми впізнанні завдяки горизонтальної лінії, яка обмежує робочу поверхню. Наконечники тростин Загвинчування v16 завдяки своєму будова забезпечують яскраву палітру звуків. Тростини для саксофона Загвинчування безумовно заслуговують уваги покупця.


Мундштуки Загвинчування, крім своїх чудових якостей, ще й представлені різними моделями. Приміром, мундштук Загвинчування A27 стане відмінним вибором в силі збереження однорідності тону на оптимальному рівні протягом відразу всього діапазону інструмента. Досить висока ціна повністю себе виправдовує. Відноситься до цієї ж цінової категорії Загвинчування M15 все ж має зовсім інше звучання.
Загвинчування Optimum заслуговує окремої згадки, поєднує в собі якості і низьку ціну. Слід зауважити, що ці мундштуки задовольняють потреби навіть музикантів вищої категорії. Багате, насичене і приємне слуху звучання укупі з відмінним резонансом - певний плюс. Крім цього, легкість в обіг і відмінна продувність явно виділяють їх серед продукції інших фірм.
Мундштук Загвинчування для альт саксофона дуже просто придбати, якщо користуватися послугами Інтернет-магазинів.