(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

ADAM

Виводити по Сортувати за ціною 1234>>

За брендами

За Цінами


ADAM  A8X
ціну уточнюйте
ADAM A3X
ціну уточнюйте
ADAM S1X
ціну уточнюйте
ADAM S3A
ціну уточнюйте
ADAM Sub7 Pro
ціну уточнюйте

Компанія ADAM Professional Audio є одним з найвідоміших у світі виробників студійного звукового обладнання. Це обладнання призначене в першу чергу для професіоналів, яким важлива гранична точність передачі створених ними аудіоматеріалів. При цьому розробники прагнуть досягти того, щоб звучання кожного приладу було кращим у своєму класі. Вирішення цієї задачі неможливе без об'єднання власного багаторічного виробничого досвіду зі знаннями клієнтів. Адже не секрет, що більшість замовників компанії є кращими з кращих у виробництві звукової продукції.

Для перевірки всіх нових розробок ADAM застосовується метод багаторазового тестування на спеціальному обладнанні. Внаслідок цього фахівцями німецького холдингу в нових продуктах усуваються помилки, які могли бути не помічені будь-яким іншим виробником. Плюс, фірма завжди дбала про впровадження різних ноу-хау, частиною яких є: стільниковий драйвер HexaCone, кевларовое покриття, і стрічкові твітери.

Відповідальний підхід до досліджень і виробництва дозволив ADAM Professional Audio стати виробником найбільш якісних професійних студійних моніторів. Їх застосовують у різних областях - від домашніх аматорських студій до відповідальних професійних інсталяцій. В даний час лінійка моделей компанії ADAM Professional Audio представлена кількома родинами акустичних систем. Причому, бюджетна серія доступна практично всім любителям музики, а найбільш досконала покликана задовольнити найвимогливіших цінителів і професіоналів.

Наукові і виробничі потужності ADAM Professional Audio знаходяться в Берліні (Німеччина). На виробництві і в конструкторських лабораторіях працюють близько 70 співробітників, при цьому продукція компанії розповсюджується в більш ніж 75 країн світу. Для цього налагоджена робота широкої дистриб'юторської і дилерської мережі. ADAM Professional Audio має місцеві відділення в Нью-Йорку (США), Лондоні (Великобританія) та Пекіні (Китай). При цьому з кожним роком збільшується і кількість нових філій і число провідних аудіо - і телерадиостудий у всьому світі, які використовують у своїй роботі монітори ADAM.