• Музичні подарунки для музикантів

WARWICK

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 14>>

За брендами

За Цінами


123456 ... 14>>

У 1982 році в Баварії з'явилася нова компанія з виробництва басгитар Warwick. Заснована вона була Гансом Пітером Вилфером, який спеціалізувався на всіх нюансах виготовлення, а також дистрибуції музичних інструментів. Завдяки саме цій людині, а також прикладеним їм зусиллям численних, компанія Warwick досягла найвищого рівня майстерності і сьогодні є однією з самих великих і вигідних ділових партнерів.

Після відкриття нової фабрики діяльність компанії стала розвиватися ще швидше, а її популярність вже до 1995 року не знала меж. Такий величезний стрибок у кар'єрному зростанні дозволив Warwick обзавестися новітнім обладнанням, з допомогою якого, у свою чергу, компанія змогла вдало застосовувати при виробництві інструментів ручну зборку і новітні технології.

На сьогоднішній день продукція компанії успішно продається у багатьох країнах усього світу. Крім бас-гітар Warwick пропонує також високоякісні аксесуари для гітар, бриджі, тремоло системи, кабінети для бас-гітарних підсилювачів, колки, комбіки для бас-гітар, засоби по догляду за гітарами, струни для басгітари, підсилювачі голови для бас-гітар і багато іншого.