• Музичні подарунки для музикантів

MARTIN GUITARS

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами
Ось вже більше півтора століть фірма The Martin Guitar Company виробляє акустичні інструменти, які вважаються одними з найкращих у світі.

Історія однієї з найвідоміших гітар Америки почалася 31 січня 1796 року в Німеччині у місті Markneukirchen, коли народився Крістіан Фредерік Мартін. Майбутній майстер захопився гітарним ремеслом досить рано, і вже в 15-річному віці залишив рідне місто і вирушив до Відня, де влаштувався учнем до Йоанну Штауфферу, відомого виробника гітар.

У 1833 році майстер Крістіан Мартін приймає рішення емігрувати до Сполучених Штатів Америки, де співпрацює з різними гітарними фірмами, а в 1839 році в місті Назарет, Пенсільванія, відкриває свою власну фірму - The Martin Guitar Company.

Початок 20 століття ознаменувався надзвичайним зростанням компанії, який тривав аж до 1929 року. Але навіть у суворі роки Великої Депресії компанія Martin змогла залишити помітний слід в історії. Саме тоді була створена знаменита гітара «Dreadnought» і винайдений 14-ладовий гриф.

У 1954 році компанія знову почала виробництво дреднотов з подовженим корпусом і 12-ладових грифом, але обмеженою серією. Модель D-28S виявилася вельми популярною.

В кінці 60-х Пол Маккартні і Джон Леннон взяли свої гітари Martin D-28 в Індію, де були написані пісні, що увійшли в знаменитий Білий альбом Бітлз. Ці ж гітари не раз використовувалися в студії на Еббі Роуд для запису таких відомих акустичних треків, як Mother nature's Son, I Will, it's Been A Long Time, Blackbird і Rocky Raccoon.

Завдяки надзвичайній інтересу до акустичних гітар на початку 70-х, що збіглася з ерою софт-рока в США, компанія Martin змогла дуже значно збільшити виробничі обороти. Період вісімдесятих став провальним для компанії з часів Великої Депресії. Світ побачила лише одна нова модель гітар JM.

У 90-х компанія нарешті знову повернулася до часів своєї колишньої слави. У 1994 році Martin випустили оновлену модель D-45, ціна за яку склала 23000 доларів.

Ерік Клептона в 1995 році Martin у співпраці з Еріком Клептоном почали роботу над обмеженою серією 000-42. Вже після випуску моделі 461, названої на честь альбому Клептона 74-го року «461 Ocean Boulevard», стало ясно, наскільки вдалим є цей спільний проект. Далі була іменна модель Клептона 000-28EC, доступна і зараз в серії Vintage.

Крім Еріка Клептона, іменні гітар Martin випускалися для таких відомих музикантів, як Марк Нопфлер, Джонні Кеш, Стінг, Том Петті.

У 1996 році у співпраці з музичним телеканалом MTV для проекту «MTV Unplugged» був випущений незвичайний дреднот, поєднував 2 види деревини на корпусі - палісандр, червоне дерево.

На порозі 21 століття компанія Martin перетнула знаменний рубіж - була випущена мільйонна гітара Martin.

Історія компанії Martin Guitar - це історія шести поколінь родини Мартін, присвятили своє життя ремесла виготовлення гітар. І сьогодні знайдеться не так вже багато виробників, здатних скласти гідну конкуренцію, так як компанія Martin у главу кута ставить якість інструменту, і кожну гітару можна сміливо назвати витвором мистецтва.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а