(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

BBE SOUND

Виводити по Сортувати за ціною 123>>

За брендами

За ЦінамиBBE Sound є однією з провідних аудіо компаній, розробки якої спрямовані на поліпшення якості подачі звуку  кінцевому слухачеві. Апаратуру з BBE High Definition можна побачити скрізь - від побутових приладів до сцени і студії.

У всіх сферах, що стосуються звуку, використовується запатентована технологія - BBE High Definition Що ж таке BBE High Definition?

Всі звуки, що видаються динаміками (колонки, навушники) страждають втратою якості, і наявністю викривлень. Це викликано особливостями підсилювальної апаратури, і будовою динамічних головок в акустичних системах. BBE High Definition вирішує ці задачі шляхом інтелектуальної компенсації фази і амплітуди спотворень, - таким чином ми отримуємо більш повну і правдиву передачу атмосфери, яку намагалися донести виконавці.

У світі побутової електроніки такі виробники світового рівня, як Sony, Aiwa, Alpine, Pioneer і інші використовують BBE High Definition у своїх приладах. Це: Hi-Fi системи, прилади для телебачення, мобільна електроніка, телефони, комп'ютери та персональні аудіосистеми. Компанія BBE продовжує розвивати BBE High Definition для професійного і побутового ринків.

Також не за горами нові технології наступного покоління, такі як BBE VIVA, BBE Mach3Bass, BBE MP.

Серед професійного обладнання варто відзначити BBE Sonic Driver - динамічний процесор обробки аудіо-сигналу з чудовою якістю звуку.