• Музичні подарунки для музикантів

BLUE MICROPHONES

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За Цінами


Мікрофон BLUE MICROPHONES Yeti
ціну уточнюйте
Динамічний мікрофон BLUE MICROPHONES enCORE 100
ціну уточнюйте
Динамічний мікрофон BLUE MICROPHONES enCORE 200
ціну уточнюйте
Мікрофон BLUE MICROPHONES Icicle
ціну уточнюйте
Мікрофон BLUE MICROPHONES Baby Bottle
ціну уточнюйте
Мікрофон BLUE MICROPHONES Yeti PRO
ціну уточнюйте
Студійний мікрофон BLUE MICROPHONES REACTOR
ціну уточнюйте
Мікрофон BLUE MICROPHONES enCORE 300
ціну уточнюйте

Компанія Blue Microphones, заснована у 1995 р. була створена з твердим переконанням, що технічні інновації і сучасний дизайн можуть чудово поєднуватися у аудіо-інструментах, які, крім зовнішньої привабливості, будуть передавати звук просто ідеальної якості.

Грунтуючись на багаторічному досвіді вдосконалення мікрофонів в їх золоту епоху розвитку і визнаючи досягнення в області цифрової обробки, Blue Microphones змінила принциповий підхід до подання про цих виробах. Компанія створила лінію виробництва, звідки кожен мікрофон виходить унікальним за якістю передачі звуку, ідеально ергономічним і створеним за найсучаснішими технологіями.

Високу якість було досягнуто завдяки матеріалам і виконанням, що забезпечує найчистіший шлях проходження звукового сигналу без спотворень, а також використання повністю дискретної схеми.

Перший мікрофон Blue Microphones був розроблений і створений за проектом Іоанна Гасса - мікс-інженера Греммі, який працював над створенням сучасного естрадного мікрофона, що відповідає функціональним і якісним характеристикам самого високого рівня. Виріб було визнано мікрофоном року та після послужило відправною точкою як для компанії, так і для створення майбутніх шедеврів.