• Музичні подарунки для музикантів

BLUE MICROPHONES

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами




Компанія Blue Microphones, заснована у 1995 р. була створена з твердим переконанням, що технічні інновації і сучасний дизайн можуть чудово поєднуватися у аудіо-інструментах, які, крім зовнішньої привабливості, будуть передавати звук просто ідеальної якості.

Грунтуючись на багаторічному досвіді вдосконалення мікрофонів в їх золоту епоху розвитку і визнаючи досягнення в області цифрової обробки, Blue Microphones змінила принциповий підхід до подання про цих виробах. Компанія створила лінію виробництва, звідки кожен мікрофон виходить унікальним за якістю передачі звуку, ідеально ергономічним і створеним за найсучаснішими технологіями.

Високу якість було досягнуто завдяки матеріалам і виконанням, що забезпечує найчистіший шлях проходження звукового сигналу без спотворень, а також використання повністю дискретної схеми.

Перший мікрофон Blue Microphones був розроблений і створений за проектом Іоанна Гасса - мікс-інженера Греммі, який працював над створенням сучасного естрадного мікрофона, що відповідає функціональним і якісним характеристикам самого високого рівня. Виріб було визнано мікрофоном року та після послужило відправною точкою як для компанії, так і для створення майбутніх шедеврів.