(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

BUFFET CRAMPON

Виводити по Сортувати за ціною 12345>>

За брендами

За ЦінамиBuffet-Crampon et Companie (Бюффе-Крампонов і компанія) - французька фірма - виробник дерев'яних духових інструментів, що прославилася насамперед своїми кларнетами.

Фірма була заснована в Парижі в 1825 році як приватна майстерня музичних інструментів майстром Дені Бюффе-Оже. П'ять років потому його справу успадкував син Жан-Луї Бюффе. Після одруження в 1836 році на Зої Крампонов він взяв подвійне прізвище, поклавши початок сучасній назві торгової марки. Сучасний логотип фірми з'явився в 1844.

Дядько Жана-Луї, Луї-Огюст Бюффе, був знайомий з професором Паризької консерваторії Гіацинтом Клозе. В кінці 1830-х років вони спільно створили нову модель кларнета з системою кільцевих клапанів, винайденої флейтистом мюнхенської Придворної капели Теобальдом Бемом яка спочатку застосовувалася лише на флейті. Нові інструменти швидко завоювали величезну популярність, і для того, щоб задовольнити зрослий попит, у 1850 році в місті Мант-ля-Віль була побудована фабрика - філія паризької фірми. З 1866 року компанія почала виробляти саксофони.

Buffet-Crampon отримала безліч нагород за якість своїх інструментів, у тому числі на Всесвітній виставці в Парижі в 1900 році. З 1918 компанія вийшла на американський ринок і завоювала позиції світового лідера у виготовленні інструментів для професійного музициювання.

У XX столітті вдосконалення технологій виготовлення інструментів призвело до створення нових моделей кларнетів - R13 (з новою формою каналу ствола; 1950), RC (1975) та ін.

У 1981 році Buffet-Crampon була придбана знаменитої видавничою групою Boosey and Hawkes, що дозволило вкласти значні кошти в модернізацію виробництва. Buffet-Crampon виробляє інструменти для музикантів всіх рівнів - від початківців до професійних артистів.

У 2003 Buffet Crampon відокремилася від групи Boosey and Hawkes , а в 2005 за ініціативою президента фірми Підлоги Бэрронэ знову придбала повну незалежність. У 2006 році фірма придбала два відомих бренда мідних духових інструментів Antoine Courtois Paris і Besson. Об'єднання трьох брендів Buffet Crampon, Antoine Courtois і Besson, дозволило групі зайняти лідируючі позиції на ринку в секторі дерев'яних духових інструментів (кларнети, басс-кларнети, гобої, фаготи, саксофони) і мідні інструменти (труби, корнети, флюгельгорни, тромбони, валторни,тенорові ріжки , баритони, эуфониумы, туби, саксофони). Товарообіг Групи 2007 року становив 60 мільйонів євро, 90 % яких були від експорту, представляючи зростання 18 % порівняно з 2005 роком. Buffet-Crampon et Companie має намір підтвердити своє місце в традиційному французькому виробництві інструментів і репутацію марки « Зроблено у Франції » класу люкс.