• Музичні подарунки для музикантів

CASIO

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 7>>

За брендамиДитячий синтезатор CASIO SA-47
1 645.00 грн.
Дитячий синтезатор CASIO SA-46
1 645.00 грн.
Синтезатор CASIO CTK-1550K7
4 299.00 грн.
Синтезатор Casio CTK-2500K7
5 299.00 грн.
Стенд CASIO CS-44
ціну уточнюйте
Стійка CASIO L-3
ціну уточнюйте
Стенд CASIO CS-67BK
ціну уточнюйте
Стенд CASIO CS-67WE
ціну уточнюйте
123456 ... 7>>

Casio - одна з найстаріших і найбільш затребуваних компаній на музичному ринку. Засновника Casio звали Касіо Тадао, він народився в невеликому містечку Курета-мура (нині - місто Нанкоку) в Японії в 1917 році. У 1923 році, переживши землетрус Канто, сім'я Касіо перебирається жити в Токіо. Після закінчення школи Тадао вступає до університету і паралельно починає працювати на заводі, помічником токаря. Він був дуже здібним і умілим працівником, чим і заслужив повагу власника цього заводу.

Працюючи на заводі, Касіо придбав колосальний досвід та бездоганну репутацію. Це допомогло йому в 1946 році відкрити свою справу в Токіо. І назва була відповідна, Касіо Сейсакудзьо. Правда, спочатку фірма Касіо була дрібним субпідрядником, вони виробляли деталі і пристосування для мікроскопів.

Тадао був не єдиною дитиною в сім'ї, у нього було ще три молодших брата, Тосіо, Кадзуо і Юкіо. Саме з їх допомогою, маленька на той час компанія Casio, вийшла на високий рівень. Завдяки своїй винахідливості в 1954 році брати представили користувачам перший японський електричний калькулятор.

У березні 1967 році сім'я Касіо відкрили філію своєї компанії в Цюріху, Швейцарія, а у вересні цього ж року завойовують ринок США і Канади. Брати не перериваючись працювали над новими проектами. Так у серпні 1987 року, була випущена електрогітара з повною гамою тонів. У вересні 87 року випускають відеомагнітофон портативний телевізор з РК екраном (VF-3000).

Компанія Casio випускає широкий асортимент синтезаторів. Синтезаторами Casio можуть користуватися як професійні музиканти, так і новачки, адже завдяки спеціальним програмам навчання гри на клавішах, той же новачок може стати чудовим музикантом. Цифрові піаніно Casio зарекомендували себе як недорога повноцінна заміна акустичних піаніно. Багато моделей володіють серйозними функціональними можливостями, гідними студійних інструментів, і це при тому, що виготовлені в основному для домашнього музикування.

Для музичної індустрії інструменти виготовлені фірмою Casio, стали справжньою знахідкою. Всіх виробів і не перерахуєш, але те, що компанія Casio, є однією з найвідоміших і затребуваних у світі, це факт.